TJ Sokol Dolní Žandov - TJ Jiskra Ohara Studánka 2:1

18.04.2015 18:26

Studánka nestačila na Dolní Žandov

Studánka vyjela k utkání do Dolního Žandova. I přesto, že hrála druhý poločas pouze proti deseti lidem, vyrovnávacího gólu se nedočkala a tak prohrála v Dolním Žandově 2:1.

První poločas nabral na obrátkách hned v úvodu. Po třech minutách hry se trefil Kundrát a poslal tak Dolní Žandov do vedení. V desáté minutě navíc vstřelil branku Daněka a poslal tak Žandov do dvoubrankového trháku. Studánka sice zásluhou Repčíka snížila na rozdíl jediné branky, ale to bylo do poločasu vše.

Na úvod druhého dějství obdržel domácí Kuvík červenou kartu a Studánka tak usilovala o vyrovnání proti oslabenému Žandovu. Ani to ji však nakonec k tíženému vyrovnání nepomohlo. Dolní Žandov si výbornou obrannou náskok pohlídal a na domácí půdě tak zvítězil 2:1.

Ohlasy k zápasu

Jiří Opava: Vedli jsme po jedenácti minutách 2:0 a potom jsme se přizpůsobili jejich hře. Z jejich jediného protiútoku jsme pak inkasovali. Dostali jsme červenou kartu a i v deseti lidech jsme měli šance. Nakonec jsme to zvládli. Nejsem ale spokojen s předvedenou hrou. Prvních patnáct minut bylo z naší strany dobrých, ale pak jsme přestali hrát.