1. A třída: TJ Sokol Dolní Žandov - TJ DDM Stará Role 1:3

14.09.2015 09:42
Místo: tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Godža Ladislav - Bušek, Fiala.

Dolní Žandov nestačil na Starou Roli

Dolní Žandov přivítal na svém hřišti tým Staré Role, tedy tým nováčka I. A třídy. Dolnímu Žandovu se ale na začátku sezony příliš nedaří a se čtyřmi body se nachází na třinácté pozici. Stará Role se naopak po výhře 3:1 dostala na třetí příčku celkové tabulky.

Do utkání vstoupila o poznání lépe Stará Role, která se zásluhou Tomáše Pazdery ujala vedení již v 4. minutě zápasu. Obě mužstva si pak sice vytvořila několik příležitostí a Karlovarští mohli klidně odskočit na dvoubrankový rozdíl, ale to by se v 20. minutě nemohl trefit Štefan Kundrát, který tak zastavil kombinační hru Staré Role. Zbytek poločasu pak byl vyrovnaným soubojem. V poslední minutě ale přeci jen strhl vedení na stranu Staré Role Roman Voborský.

Ve druhém poločasu viděli diváci naprosto vyrovnanou partii. Dolní Žandov se snažil o vyrovnání, ale proti byla poctivá obrana Staré Role. Navíc v poslední vteřině utkání byl nařízen pokutový kop ve prospěch karlovarských hráčů, kterého se zhostil Tomáš Pazdera. Ten penaltu proměnil a svoji druhou brankou v zápase pojistil vítězství nad Dolním Žandovem.