TJ Sokol Dolní Žandov - TJ Baník Habartov 1:3

27.04.2015 08:29

Habartov zvítězil na hřišti Dolního Žandova

V tabulce druhý Habartov vyjížděl k zápasu devatenáctého kola na hřiště čtvrtého Dolního Žandova a po povedeném výkoně zvítězil 3:1.

Utkání mezi Dolním Žandovem a Habartovem bylo jednoznačně šlágrem kola. Vždyť také druhý tým tabulky přijížděl na trávník mužstva čtvrtého a oba týmy měly stejný bodový zisk. Samotné utkání začal lépe hostující tým, když se v devatenácté minutě trefil Tichý. Za další minutu ale bylo vyrovnáno, protože zamířil přesně domácí Benda. Do konce prvního dějství se již nic zajímavého neudálo a do šaten se tak šlo za stavu 1:1.

 

Ve druhém dějství byli domácí mírně aktivnějším celkem a svoji hrou šli za vítězství, za kterým nakonec ale nedokráčeli. Proti totiž byl nejdříve hostující Tamajka a poté i Richter, kteří rozhodli o vítězství Habartova 3:1.Ohlasy k zápasu


Jiří Opava: Byl to kvalitní zápas. Soupeř vypracované šance proměnil. My jsme sice druhý poločas tlačili, ale končili jsme na vápně. Bohužel jsme to nedotáhli do konce. Naše hra nebyla celkem špatná. Soupeř si zasloužil vyhrát.
Robert Jirgl: Podařilo se nám navázat na dobrý výkon z minulého kola a vybojovat cenné vítězství na horké půdě Dolního Žandova. Výhra je o to cennější, že proti nám stálo kvalitní mladé mužstvo z několika výbornými fotbalisty. V bojovném, s velkým nasazením hraném, zápase jsme si vypracovali více brankových příležitostí, které se nám podařilo přetavit ve tři branky. Opět jsme podali výborný bojovný a kolektivní výkon v boji o nejvyšší příčky tabulky.