TJ Sokol Dolní Žandov - FK Stará Chodovská 1:2 (0:1)

04.05.2015 08:06

Stará Chodovská zaskočila Dolní Žandov

Do Dolního Žandova přijel tým Staré Chodovské. I přesto, že domácí měli více ze hry, hostující celek vybojoval na jejich půdě tři body a Dolní Žandov tak prohrál se Starou Chodovskou 1:2.

Dolní Žandov byl aktivnějším týmem, ale ani Stará Chodovská se svého soupeře nezalekla a v 31. minutě ji dokonce poslal do vedení Branný. První poločas, i protože Žandov neproměňoval své šance, skončil 0:1.

 

Do druhého dějství vstoupili domácí borci s vědomím, že musí minimálně srovnat brankový účet utkání, což se jim podařilo v 60. minutě zásluhou Kundráta. To ale bylo z jejich strany vše, co se brankového příspěvku týče. Byl to totiž tým ze Stará Chodovské, kdo bral tři body po trefě Karpíška. Dolnímu Žandovu se nepodařilo vyrovnat ani po neskutečném tlaku, který si vytvořil v posledních minutách zápasu. Ohlasy k zápasu


Jiří Opava: Pochválil bych našeho gólmana Kepku. Jinak soupeř hrál chytře. Udělal si tři ložené šance, které jim Kepka chytil. Pak dali náhodného góla. My děláme strašně chyb v obraně. Podařilo se nám vyrovnat, ale končíme zase u vápna. Vytvoříme si územní převahu, ale končíme u vápna soupeře. Pak si vytvoříme šance, ale nedáme je. Posledních patnáct minut jsme hráli jenom na jejich půlce, ale bohužel jsme nevyrovnali.