TJ Sokol Dolní Žandov - FK Ostrov B 7:0

17.05.2015 09:00
FK Ostrov B: P. Richtárech - L. Kunz , J. Zeronik , J. Toth , Z. Řáda - D. Novotný (46. R. Horák) , Z. Vlasák , M. Považan , M. Lang (40. T. Lemák) - P. Peter (40. Z. Bešťák) , T. Jaroš (70. L. Sulák)

Dolní Žandov vstřelil Ostrovu sedm branek

Dolní Žandov přivítal na svém hřišti zálohu Ostrova a utkání se mu podařilo na jedničku. Ostrovu uštědřil sedm branek.

O tom, že utkání bude mít jednoznačného vítěze bylo rozhodnuto už v prvním poločase, který vyhrál Dolní Žandov 4:0. Tři branky zaznamenal v úvodní části hry Kundrát a jednu Benda.

Žandov byl jednoznačně lepším týmem a po výborném prvním poločase přidal stejný výkon i v dalším poločase. Jednu branku, celkově čtvrtou, vstřelil Kundrát, další přidal Benda a jednou se trefil Šnyrch. Dolní Žandov porazil Ostrov 7:0.

Ohlasy k zápasu

Jiří Opava: Povedlo se nám to. Bylo výborně připravené hřiště, což nám vyhovuje, protože chceme hrát kombinační fotbal. Probudili se nám konečně střelci a Ostrov jsme k ničemu nepustili. Jsem spokojený, protože co jsme si řekli, to jsme hráli. Štefan Kudnrát proměnil všcehny své šance a dal čtyři góly. Celý mančaft bojoval a zaslouženě jsme vyhráli.
Petr Wolf: Odehráli jsme zápas, na který chceme co nejrychleji zapomenout. Pro Žandov jsme nepředstavovali žádného soupeře. A to jsem si myslel, že rychlostí a bojovnosti budou naši mladíci soupeři zatápět. Opak byl pravdou. Budeme si muset doma rozebrat, kde děláme chyby.