TJ Sokol Dolní Žandov - FK Nejdek B 4:2 (0:0)

02.06.2015 08:30

24.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2014-2015


Nejdek vedl o dvě branky, ale nakonec odjíždí z Dolního Žandova s prázdnou

Dolní Žandov přivítal na svém hřišti FK Nejdek "B". A hosté byli velice nepříjemní. I přesto, že vedli o dvě branky však odjíždí ze Žandova s prázdnou poté, co domácí otočili utkánjí a zvítězili 4:2.

V první půli utkání nepadla ani jedna branka. Dolní Žandov si sice vytvořil několik slibných příležitostí, ale ty buď skončili na brankáři Nejdku anebo vedle brány. Podobně na tom byla i nejdecká záloha. 

 

Ve druhém poločase se už diváci branek dočkali. Nejdek se trefil dvakrát v rychlém sledu za sebou a vytvořil si tak dvoubrankový náskok. Dolní Žandov ale vystřídal několik hráčů a jako by zapnul přídavné motory, protože se nejdříve v 72. minutě trefil Jakubec, aby za necelých deset minut srovnal brankový účet zápasu. A to nebylo ze strany domácích vše. V 89. a 90. minutě se trefil Benda a pomohl tak Dolnímu Žandovu k obratu a zisku třech bodů za vítězství 4:2.Ohlasy k zápasu


Jiří Opava: V první půli jsme si vytvořili nějaké šance, ale neproměnili jsme je. Nejdek hrál dobře z defenzivy. Pak jsme dostali dva góly a museli jsme prostřídat. Hra se zvedla a naštěstí se nám podařilo utkání otočit v posledních patnácti minutách. za poslední minuty musím kluky pochválit.