TJ Dynamo Krajková - TJ Sokol Dolní Žandov 2:1 p

11.05.2015 08:20
TJ Dynamo Krajková: P. Pleier

 

Dolní Žandov přijel v rámci 21. kola do Krajkové. Vyrovnaný zápas, ve kterém byly k vidění dvě branky, nakonec ovládla Krajková až po penaltovém rozstřelu 2:1.

Jak Krajková, tak i Dolní Žandov si v první půli vytvořili po jedné vyložené šanci, ale stav utkání se v první půli neměnil ani jednou. 

 

Změna skóre přišla až ve druhém poločase. Nedjříve se trefil přesně domácí Pleier, aby po něm Lukáš Trešl vyrovnal na 1:1. Tři minuty před koncem měli ještě domácí vyloženou šanci, ale protože trefili z malého vápna pouze břevno, dospěl zápas až do penaltového rozstřelu, ve kterém uspěli hráči Krajkové.Ohlasy k zápasuJiří Opava: Měli jsme hodně zraněných a chtěli jsme alespoň bod, který máme. Druhá půla byla lepší než ta první, i když jsme měli v první půli dvě šance. Jinak jsme měli v zápase více ze hry. Vyrovnali jsme a ještě jsme mohli mít tři body, ale ani jsme nemuseli mít ani jeden, protože asi tři minuty před koncem nastřelili břevno z malého vápna. Bod berema všema deseti. Zase, naše slabina je střelba. Chyběli nám taky čtyři kluci základu, ale náhradníci zabojovali.