1. A třída: TJ Baník Vintířov - TJ Sokol Dolní Žandov 0:1 (0:0)

18.10.2015 13:35
Místo: tráva č.1. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Štěrba Václav - Godža, Gardoš.

Dolní Žandov byl šťastnější v koncovce a bere tři body proti Vintířovu

Hráči Baníku Vintířov přivítali v rámci 9. kola I. A třídy na své půdě hráče Dolního Žandova. Ten ve vyrovnaném utkání neinkasoval ani jednu branku a zvítězil nakonec těsně 1:0.

Sestava podzimu, hráč podzimu, registrovaná sekce. To jsou novinky, které pro vás chystáme. Více se dozvíte zde.

Jak na to? Registruj se!

Od první minuty byl zápas naprosto vyrovnaný. Když si vytvořilo nějaké z mužstev šanci, neproměnil ji a to samé platilo pak i na straně druhé. Zásluhu na bezbrankovém prvním poločase měli také oba brankáři tedy jak Střimelský na straně Vintířova, tak i Kepka na straně Dolního Žandova.

Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu s tím rozdílem, že se padesát diváků přítomných na hřišti ve Vintířově dočkalo branky. Naneštěstí pro ně se však prosadili hráči hostujícího celku. V 68. minutě dostal přihrávku do velkého vápna Štefan Kundrát, který prostřelil brankáře Vintířova a otevřel skóre utkání. To se nakonec i přes snahu domácích až do samotného konce utkání neměnilo a tak Baník prohrál s Dolním Žandovem těsně 0:1.

Ohlasy k zápasu

TJ Baník Vintířov

Pavel Vašek: Podali jsme špatný výkon. Nedostali jsme se celý zápas do hry. Na gól jsme nedokázali odpovědět.

TJ Sokol Dolní Žandov

Jií Opava: Bylo to vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Měli jsme o nějakou šanci navíc, jinak to bylo vyrovnané. Musím pochválit rozhodčí. Takhle kdyby pískali všichni tu rovinu, tak je to paráda. Řekli jsme si, že nechceme prohrát a tak to dopadlo.