SK Vojkovice - TJ Sokol Dolní Žandov 1:2 P

SK VojkoviceV. Kučera

TJ Sokol Dolní ŽandovM. Jakubec

Počet diváků: 63.

Poslední Vojkovice zaskočili Dolní Žandov

Poslední Vojkovice odehráli duel šestnáctého kola s Dolním Žandovem a favorit utkání byl zřejmý již před výkopem. Nakonec se ale ukázalo, že favorit utkání nemusí vždy brát všechny tři body.

První poločas utkání totiž skončil bezbrankovou remízou a bylo jasné, že Dolní Žandov bude bojovat o vele důležité body v poločase druhém.

Byli to ale Vojkovice, které se zásluhou Kučery dostali do vedení. Sokolu se nakonec podařilo díky trefě Jakubce alespoň vyrovnat. V pokutových kopech se k němu navíc přiklonilo více štěstí a získali tak na hřišti posledních Vojkovic prémiový bod.

Ohlasy k zápasu

Miroslav Krejsa: Utkání bylo vyrovnané. V prvním poločase jsme byli o trochu lepším týmem. Ve druhém poločase jsme vstřelili branku jako první, ale Žandov dokázal vyrovnat. Utkání bylo vyrovnané. Chtěl bych říct, že celý mančaft hrál dobře.
Jiří Opava: Jsem zklamaný. Hráli jsme 1:1, na penalty jsme vyhráli, ale měli jsme vyhrát za tři body. Určitě jsme Vojkovice nepodcenili, to v žádném případě. Prostě nám to nevyšlo.