FK Loket - TJ Sokol Dolní Žandov 2:0

27.05.2015 09:15
ČK: 55. J. Rada .

Loket porazil Žandov a nadále se drží na první pozici

Loketští fotbalisté na svém hřišti přivítali soupeře z Dolního Žandova. Loket se díky vítězství 2:0 i nadále udržel v čele I. B třídy s jednobodovým náskokem před Merklínem.

Aktivněji začali utkání hosté, kteří své šance ale nedokázali přetavit v góly. Pak převzal iniciativu hry Loket, který se zásluhou Hrudkaje dostal do jednobrankového vedení. A to byl zlom utkání. Od té chvíle byli domácí jednoznačně aktivnější a jejich tlak přerušil až hvizd rozhodčího signalizující konec první půle.

 

Ve druhém poločase se snažil Dolní Žandov o vyrovnání, ale místo toho přišlo v 55. minutě vyloučení Rady a s tím i ztráta nadějí. Za dalších deset minut totiž Loket odskočil do dvoubrankového vedení zásluhou trefy Šťastného. Dolní Žandov už na korigování skóre neměl síly a tak si loketští fotbalisté došli pro tři body za výhru 2:0.Ohlasy k zápasu


Marian Kolesnáč: Byl to rychlý, dynamický fotbal s naší převahou v prvním poločase. Ve druhém poločase se soupeř snažil vyrovnat, ale poté, co jsme dali na 2:0, tak to bylo jako hozená flinta do žita. Poté to byla jednoznačná záležitost.
Jiří Opava: Druhou půli jsme hráli bez vyloučeného Rady. Jinak to bylo vyrovnané utkání. Prvních patnáct minut jsme měli více ze hry, pak byli lepší domácí. Po jejich šťastné brance jsme se trochu položili. Vyloučení nás stálo hodně sil. Jsem spokojený s mančaftem, který bojoval a byl to super zápas celkově. Vítězům gratuluji. Mají opravdu velmi dobrý mančaft a my jsme to odehráli se ctí.