1.B třída: D. Žandov – Hazlov 5: 1

16.06.2015 08:15

Dolní Žandov vstřelil pět branek a ovládl utkání proti Hazlovu

Jisrka Hazlov odjela k utkání do Dolního Žandova s tím, že pokud zvítězí, zachrání se v I. B třídě. To se ji však nepodařilo, protože Žandovu podlehla vysoko 5:1

V prvním poločase bylo utkání velmi vyrovnané. Do vedení se díky nádherné střele Kuvika z 30 metrů dostali domácí. V 37. minutě však bylo vyrovnáno, když se trefil Michal Tuček. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhém dějství však Hazlov hrající o záchranu odpadl. Dolní Žandov zařadil vyšší rychlost a po hattricku Kundráta a jedné brance Boháče zvítězil 5:1 a poslal tak Hazlov do nižší soutěže. Dolní Žandov naopak obsadil výbornou čtvrtou pozici.

Ohlasy k zápasu

Jiří Opava: Soupeř s námi poločas držel krok, ale pak padl. Hazlovu šlo o záchranu. První půli jsme hráli špatně, ale druhou jsme hráli dobře a vytvářeli si šance.