1. A třída: TJ Olympie Hroznětín - TJ Sokol Dolní Žandov 6:1

20.09.2015 10:03
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - Nehasil, Hányš.

Hroznětín se prosadil až ve druhé půli. Za to rovnou šestkrát a Dolní Žandov odjíždí s prázdnou

Hroznětín přivítal v rámci 5. kola I. A třídy na svém hřišti tým Dolního Žandova. Po bezbrankovém prvním poločase se do toho Hroznětínští opřeli ve druhé půli, kdy soupeři vstřelili šest branek a zvítězili jednoznačně 6:1.

První poločas přinesl šance na obou stranách, ale ani jedno mužstvo se nedokázalo brankově prosadit. Domácí byli ve hře aktivnější, ale Dolní Žandov hrál zodpovědně v defenzivě a do šaten se tak šlo za stavu 0:0.

Ve druhém poločase bylo podstatně živěji a to zejména a hlavně díky domácímu týmu. V 49. minutě otevřel skóre utkání Jan Eret, který rozpoutal gólovou spoušť svého mužstva. Následně se totiž trefil Lukáš Ondráček a Martin Schneider. Oba dva hráči Hroznětína se ve stejném pořadí trefili ještě jednou a když se v 83. minutě prosadil Martin Kodajek, bylo o vítězi utkání jasno. Nic na tom nezměnila ani branka Daniela Bendy dvě minuty před koncem zápasu. Hroznětín tak deklasoval Dolní Žandov 6:1.

Ohlasy k zápasu

TJ Olympie Hroznětín

Petr Mrňka: V první půli jsme byli jasně lepší, ale nemohli jsme se prosadit. Ve druhém poločase jsme dali hned na začátku gól a od toho se to odvíjelo. Byli jsme jasně lepší ve všech směrech.