1. A třída: FK Loket - TJ Sokol Dolní Žandov 0:1

08.09.2015 09:39

K Loket: D. Čepelák - Z. Truhlář , M. Čáp (46. J. Ungr) , P. Rubáš , J. Polák - R. Faber , H. Falář (90. J. Travenec) , M. Kolesnáč , J. Onyedikachi (59. Š. Mosler) - R. Faber , L. Pražák (66. D. Vysekal)

ŽK: 16. Š. Šnyrch , 58. T. Kuvík , 86. Š. Kundrát .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Šmat David - Cvrk, Grůza.

Loket zůstává dále na chvostu tabulky. Žandovu stačila k výhře jediná branka

Loket přivítal na svém hřišti v rámci 3. kola I. A třídy tým Dolního Žandova, který měl na svém kontě pouhý jeden bod, stejně jako právě Loket. Souboj posledních týmů tabulky všel lépe pro hostující Žandov, který zvítězil 0:1.

První poločas přinesl v zápase mezi Loktem a Dolním Žandovem vyrovaný boj. Loket si vytvořil větší příležitosti, ale ani jednu nedokázal využít. Stejně na tom byl i Žandov. Do šaten se tak šlo za bezbrankové remízy. 

 

Ve druhém poločase se hrálo nahorů, dolů a nešlo ani poznat, že proti sobě nastoupily týmy z chvostu tabulky. Loket se snažil o vstřelení branky, které se však nedočkal. Naopak z ojedinělého brejku hostujícího celku dokázal vstřelit gól Tomáš Kuvík. A protože zůstal na listině střelců osamocen až do samého závěru utkání, prohráli Loketští s Dolním Žandovem 0:1. 

 Ohlasy k zápasu


Marian Kolesnáč: V prvním poločase byla vyrovnaná hra. Na šance to bylo de facto 4:1 pro nás, ale tutové. Ve druhém poločase jsme bušili do hostů, ale bohužel bez gólového efektu. Platí staré pořekadlo “nedáš - dostaneš” a po jediném brejku dali hostí na 1:0 a při závěrečném tlaku jsme nedokázali srovnat.
Jiří Opava: V první půli jsme byli lepší my, ve druhé asi hosté. V první půli jsme měli šanci, domácí asi dvě. Ve druhém poločase jsme dali branku a Lokti už nevyšlo vyrovnat. Byl to výborný zápas nahorů, dolů. My jsme měli trochu fotbalového pána boha při sobě. Byli výborní rozhodčí, které bych chtěl pochválit. Nepřerušovali hru a nechali nás hrát, což nám vyhovuje. Kluky jsem pochválil za bojovnost. Měli jsme větší srdíčko. Soupeř nastřelil asi dvě nebo tři tyčky.