1. A třída: D.Žandov - Vintířov 2:1 (2:0)

24.05.2016 13:58

Branky:


10. J. Macák (vl.) , 32. D. Zavadil - 79. M. Jonáš

Dolní Žandov si poradil na domácí půdě s Vintířovem

 

Dolní Žandov, který dokázal zvítězit v posledním utkání nad Bochovem, přivítal v rámci 22. kola I. A třídy na svém hřišti tým Vintířova. Ten zase dokázal nastřílet sedm branek Trstěnici a svůj brankostroj chtěl použít i proti Žandovu. Jenže to se mu moc nepovedlo a domácí tak zvítězili 2:1.

 

 

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

 

Začátek zápasu vyšel lépe Dolnímu Žandovu, který byl aktivní, tlačil se do brány a kombinačně se mu dařilo lépe než hostům z Vintířova. Zásluhou mu byla úvodní branka, kterou si do vlastní sítě vstřelil Jiří Macák. V prvním poločase byl Vintířov ospalý, nic moc se mu nedařilo a když už se dostal do brankové příležitosti, zradila ho koncovka. Ta nezradila ale Daniela Zavadila ve 32. minutě, když poslal míč za brankovou čáru a zvýšil vedení domácích na dvoubrankové.

 

 

 

Ve druhém poločase se Vintířov vzpamatoval, rázem byl hladový po gólu, jenže dlouho se mu ho vstřelit nepodařilo. Radost Vintířovských přišla až v 79. minutě, kdy se po kombinaci dostal míč k Miroslavu Jonášovi, jenž tvrdou střelou do vinglu snížil na 2:1. Hostům zbylo ještě více než jedenáct minut na vyrovnání, jenže toho se nedočkali. Domácí obrana byla nepropustná a navíc se ke konci zápasu projevila lepší fyzická připravenost mladého domácího týmu, který v parném počasí udržel více koncentrace. Dolní Žandov tak zvítězil nad Vintířovem 2:1.

 Ohlasy k zápasuTJ Baník Vintířov
Pavel Vašek: Prospali jsme první poločas a opět jsme prohrávali 0:2. Pak se nám to nepodařilo zvrátit, ale pouze snížit. Bylo extrémní počasí a projevilo se, že soupeř měl mladší tým. Měli jsme šanci vyrovnat, ale bohužel se nám to nepodařilo.
 

Sestava:


TJ Sokol Dolní Žandov: T. Rada [-] - D. Benda [-] (84. T. Hemmerka [-] ) , P. Šimáček [-] , R. Soukup [-] , M. Daneziev [-] , M. Daněk [-] , R. Csekés [-] , D. Zavadil [-] (90. M. Kič [-] ) , M. Jakubec [-] , T. Kuvík [-] , Š. Kundrát [-] (90. M. Setnička [-] )
TJ Baník Vintířov: J. Střimelský [-] - M. Jonáš [-] , R. Bečvář [-] , L. Gašpar [-] , T. Kavur [-] , M. Kavur [-] , J. Ševc [-] , J. Štipský [-] , L. Nimrichter [-] , J. Macák [-] , M. Klemera [-]
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Bušek Josef - TVRDÍK Ivan, MATEJKA Dominik.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/87087/