Odehrané zápasy 2014/15

OP seniorů: Bezdružice - D. Žandov 2:6

05.06.2014 11:25
PO 2. 6. 2014 Rozhodčí: Friedenb. R.

OP ml. žáků: Turnaj v Hazlově

05.06.2014 11:20
Sokol D.Žandov FK Skalná/ J.Aš B 3:1 Sokol D.Žandov FK Hvězda Cheb B 0:1   FC J.Hazlov Sokol D.Žandov 1:0 S.Velká Hleďsebe Sokol D.Žandov 1:1  

1. B třída: Merklín-D.Žandov 4:2

05.06.2014 11:18
SO 30. 5. 2014 Branky: Dobeš Milan 2, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav - Hladký Ludvík, Jakubec Michal; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Nehasil Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát: Bizoň Marcel

D.Žandov - Trstěnice 5:3 (1:1)

27.05.2014 09:39
Branky: Hrdonka Tomáš 3, Kundrát Štefan, Kuvík Tomáš - Jaroš Pavel, Kojma Rudolf, Vorel Dominik; ČK: 0 - Jaroš Pavel

OP Seniorů: D. Žandov - Stříbro 2: 3

27.05.2014 09:32
PÁ 23. 5. 2014

OP seniorů: Trstěnice - D. Žandov 6:3

22.05.2014 08:59
PO 19. 5. 2014

Turnaj ml. žáku v Hazlově

22.05.2014 08:55
S.Velká Hleďsebe Sokol D.Žandov 3:1 FC J.Hazlov Sokol D.Žandov 0:1 Sokol D.Žandov FK Hvězda Cheb B 2:1 Sokol D.Žandov FK Skalná/ J.Aš B 0:1  

1. B třída: D. Žandov - Studánka 2:3

22.05.2014 08:52
SO 17. 5. 2014 Branky: Rada Jakub, Kundrát Štefan - Repčík František 2, Čerňanský Miroslav; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Kroupa Jiří; Delegát: Vošmik Václav

1. B třída: Habartov - D. Žandov 3:2

13.05.2014 10:01
11.5. 2014 Branky: Stibůrek Petr, Bartoš Petr, Tamajka Tomáš - Hrdonka Tomáš, Kundrát Štefan; Rozhodčí: Jati David, Považan Miroslav, Talpáš Petr; Delegát: Bubanec Miroslav

OP žáků: Turnaj v Chebu

13.05.2014 09:58
11.5. 2014 Sokol D.Žandov FK Skalná/ J.Aš B 1:0   FC J.Hazlov Sokol D.Žandov 0:1 Sokol D.Žandov FK Hvězda Cheb B 1:1 FC J.Hazlov Sokol...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Konečná umístění mužstev 2014/15

1. B třída

16.06.2015 08:23
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav) 1. Loket 26 15 6 5 66:...

OP Seniorů (okr.Tachov)

16.06.2015 08:20
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav) 1. Tachov 12 11 1 0 60:...

OP ml. přípravek

16.06.2015 08:09
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav) 1. FK...